Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

► Projekt "Rodzina światłoczuła"

Czcionka:

Projekt "Rodzina Światłoczuła" to inicjatywa Elektrowni Puławy, do którego przyłączył się Ośrodek Pomocy Społecznej w Kazimierzu Dolnym.
10 grudnia 2015 r. przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej z powiatu puławskiego podpisali List intencyjny dotyczący współpracy z Elektrownią Puławy Sp. z o. o.

„Rodzina Światłoczuła” to akcja Elektrowni Puławy, skierowana do najbardziej potrzebujących rodzin, objętych wsparciem Ośrodka Pomocy Społecznej, zagrożonych ubóstwem energetycznym. Przyłączenie się do tego przedsięwzięcia daje możliwość polepszenia sytuacji rodzin ubogich i wielodzietnych, które będą beneficjentami projektu. W naszym Ośrodku pracownicy socjalni wskazali 27 rodzin z gminy Kazimierz Dolny, które otrzymają w ramach współpracy żarówki energooszczędne LED oraz lampki biurkowe dla uczących się dzieci.

Wymiana oświetlenia na energooszczędne umożliwi zmniejszenie wydatków na energię elektryczną. Jest to niezwykle ważne w szczególności dla rodzin, których dotyczy problem bezrobocia, niskich dochodów i ubóstwa. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na pewno zasilą niskie budżety naszych rodzin. Dodatkowym aspektem udziału w projekcie oprócz długofalowych oszczędności jest również ochrona środowiska.

Wierzymy, że ten projekt otworzy nam drogę do owocnej współpracy z Elektrownią Puławy na rzecz najbardziej potrzebujących rodzin z terenu naszej gminy.

Po szczegółowe informacje dotyczące projektu zapraszamy na stronę www.elektrownia.pulawy.pl

Kalendarium

Marzec 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Zegar

Imieniny

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki